Skúsenosti našich klientov
Hneď od rána nezaháľam. Ako lepsie sa o 7mej rano prebrať než pustiť trošku elektrickej stimulácie do seba kardio jak ma byt a môžem ísť pracovať ďakujem za super tréningy Gabimu.

Martina, 24 rokov

Bolo to skvelé. Moje telo makalo naplno, mám výborný pocit po cvičení. Odporúčam vyskúšať pre ľudí čo majú málo času a napriek tomu chcú kvalitný tréning celého tela. Ďakujem.

Marta, 48 rokov

Najlepšie a najefektivnejšie cvičenie,ustúpili mi bolesti chrbta,ktorými som veľmi trpela,centimetre veľmi rýchlo ubúdajú, tréneri sú TOP, takže ja môžem iba odporučit,som veľmi spokojná.

Martina, 47 rokov

Rozhodla som sa pre XBODY Bratislava a neľutujem. Úžasný tréning, skvelý tréner, no paráda, treba skúsiť, odporúčam. Teším sa na ďalší tréning. Centimetríky do prehliadkových šiat už ubúdajú 😀

Dajana, 31 rokov

XBody odporúčam všetkým, ktorí bojujú s nedostatkom času, ale napriek tomu chcú pravidelne cvičiť. Pozorujem na sebe zmeny už po pár tréningoch.

Beáta, 29 rokov

Výborny trening neopisatelný pocit po treningu ,makam pod vedenim trénera Sama a klobúk dole každý trénink posúvame hranice nenechá na mne ani nitku suchú výborný prístup,určite odporúčam. Konečne po dlhej dobe niečo čo som vôbec neoľutoval.

Stanislav, 40 rokov

Keď som si prvýkrát prečítala slová S XBody Vám stačí iba 20 minút 1 alebo 2 krát týždenne k dosiahnutiu vytúženej postavy a zlepšeniu zdravotného stavu. Vyskúšajte Xbody tréning a sami na sebe uvidíte, o koľko účinnejší je pri tvarovaní vašej postavy! Tieto slová mi vyčarovali úsmev na tvári 🙂 Povedala som si: “to je iná blbosť to nemôže fungovať“- Ale nedalo mi to a objednala som sa na prvý tréning. Po prvom cvičení som si povedala že dám tejto forme tréninogov šancu a skúsim to. Čo dodať? Táto forma cvičenia ma vážne dostala, lebo je rýchla a efektívna. Musím povedať – FUNGUJE TO! Ja osobne odporúčam XBody kombynovať aj s inou športovou aktivitou. Ak náhodou čítate moje riadky, tak neváhajte a vyskúšajte TO 😉 Just keep moving …

Emilia, 42 rokov

K cvičeniu XBody som sa dostala úplne náhodou. Dlho som hľadala spôsob a druh cvičenia po ktorom uvidím výsledky až som sa dopočula o metóde x -body. Na túto metódu cvičenia som počula iba kladné ohlasy tak som si zakúpila pernamentku a začala som cvičiť. Už po prvom cvičení som sa cítila veľmi dobre a s každým cvičením som sa cítila lepšie a lepšie, moje telo sa začalo formovať a už po pár cvičeniach som schudla 6 kg. Na tomto cvičení ma baví, že nezaberie veľa času a po tak krátkom čase sú viditeľné výsledky. Cvičenie ma neskutočne nabíja a u môjho okolia sa stretávam iba s pozitívnymi ohlasmi. A ešte musím podotknúť skvelý prístup trénerov a ich trpezlivosť.

Martina, 26 rokov

Začala som s XBody kôli nespokojnosti s mojou postavou asi ako každý. Prinútila ma k tomu aplikácia Tina, ktorá dávala recenzie na toto cvičenie tak som neváhala a zaplatila si prvých 5 vstupov, veď ako názov permanentky hovorí ,,Skúsim čo to spraví“. A veru že spravilo. Pred tým ako som začala, som sa odvážila a pomerala Chodím cvičiť dva krát do týždňa, po vyčerpaní 5 vstupov som si povedala, že sa postavím na váhu a uvidím či mi to niečo spravilo. SPRAVILO! Za 5 cvičení som dala dole 4kg, úbytok na bokoch bol až 4cm, na stehnách 2cm a na ostatných častiach tela tiež okolo 1cm. WOW. Sama som prekvapená a zároveň maximálne spokojná, že som sa na toto cvičenie dala. Nemám veľa času, takže 20 min cvičenie XBody je to najlepšie aké som mohla zvoliť. Bojujem ďalej a verím, že výsledky budú stále lepšie a lepšie 🙂 Za výsledky určite ďakujem hlavne trpezlivým trénerom.

Anit, 27 rokov

Osobne som s cvičením Xbody veľmi spokojná. Je to cvičenie, ktoré úžasne tvaruje postavu a výborne rysuje všetky želané partie. Ja oceňujem predovšetkým to, že cvičím pohodlne doma a výsledky sú skvelé. Čo by som však za seba ešte vyzdvihla je fakt, že okrem úžasného fitness výkonu, Xbody dokonale zmierňuje a odstraňuje bolesti chrbta. Určite pri Xbody zostanem a odporúčam každému, pretože výsledky sú zaručené.. 🙂

Lucia, 38 rokov

Dnes som po 2.xbody tréningu a musím povedať, že som neskutočne spokojná! 😊Vyskúšala som obidve prevádzky v hoteloch a jeden lepší ako druhý, čo sa týka trénerov najviac 😊rístup! 😊 Pozitívna nálada, úsmev na tvári, príjemné prostredie a ten pocit po cvičení na nezaplatenie! Xbody je úžasné hlavne v tejto hektickej dobe kedy je málo času na všetko a tu sa človek zničí za neuveriteľných 20minút! Môžem len odporúčať a keby sa dalo, tak dávam aj 10* 😊

Simona, 27 rokov

K vyskúšaniu XBody ma pred viac ako rokom pritiahol hlavne fyzický aspekt cvičenia, no dnes si dovolím tvrdiť, že XBody nie je len nositeľom fyzickej aktivity, ale prináša do života omnoho viac benefitov! Vďaka XBody mám pevné a vytvarované telo (cvičeniu sa venujem prakticky celý život, ale nič na mňa nemalo taký famózny efekt ako práve XBody), moja kondícia ukážkovo a hlavne citeľne stúpla, a čo je pre mňa neopísateľne pozitívne a obrovským prínosom (a čo som pravdupovediac na začiatku ani nečakala) je, že XBody o 100{e9f2a8ef0679c730ff4cbe21dec91eef7f32ae62af77b9f02f8a4606f54b71c7} zlepšilo kvalitu môjho života – bolesti chrbtice sú každým cvičením miernejšie a ja môžem nielen efektívnejšie vykonávať svoju prácu, ale aj žiť každý deň naplno!! Nehovoriac o tom, že po cvičení cítim nekonečnú radosť, oddanosť, silu a energiu, ktorú mi XBody poskytuje. Je to naozaj efektívne, ale aj náročné cvičenie, no vďaka úžasným trénerom s ľudským, priateľským a trpezlivým prístupom, ktorí naozaj vedia, čo robia a dokážu prispôsobiť program cvičenia individuálne na aktuálne potreby každého cvičiaceho, je tréning ľahšie zvládnuteľný a čas strávený v ich spoločnosti krásnym a nezabudnuteľným zážitkom! 🙂 Ďakujem, že ste!! Vďaka všetkému pozitívnemu, čo mi XBody dalo, som dnes hrdá na svoje telo, cítim sa vynikajúco a moju radosť zo života vidieť vo všetkom, čo robím..

Gabriela, 34 rokov

Davam 6 hviezdiciek X Body!!! 🙂 Neuveritelny pocit, ked pri cviceni prekonam sama seba idem na doraz 🙂 Dominika mi naklada takym sposobom, ze by som sama neverila, ze to dam, uplna paradicka 🙂 Citim sa ovela lepsie, citim vsetky svaly na tele, svalovica, ako ma byt! To sa mi paci 🙂 Dakujem vsetkym 🙂 Krasny den.

Monika, 43 rokov

Najlepšie cvičenie! Rýchle, efektívne jednoducho TOP. A tréner Gabo , milý, ochotný a trpezlivý…odporúčam

Zuzana, 28 rokov

Share This