Výživa
Ing. Petra Kopecká
výživová poradkyňa
Kedže veľmi dôležitou súčasťou cvičenia je aj strava, rozhodli sme sa Vám predstaviť našu novú výživovú poradkynu Ing. Petru Kopeckú 🙂
Petra je diplomovana inzinierka výživy ludí, absolvovala mnohé ine kurzy, školenia, semináre a sama kurzy robí, skolí. Okrem toho vystupuje v televizii a píše články.
Aké boli Peťkine pocity po prvom XBody cvičení?
“Môj dojem z cvičenia je veľmi dobrý, naozaj stačilo veľmi málo aby som sa pri cvičení zapotila a cítila svalovicu Cítila som svaly – najmä ženské partie ako som chcela – zadok, vnútorné stehná oveľa silnejšie ako pri bežnom cvičení. Je to skvelé cvičenie na formovanie postavy popri zmene stravovacích návykov na dosiahnutie vytúženej postavy”.
Čo môžete od Petri očakávať?
Komplexný ucelený a jedinečný systém diagnostiky – InBody, podrobná anamnéza, možnosť zisťovania hormonálnej nerovnováhy. Samozrejme jedalničky na mieru, ktoré sú však jednoduché na dodržiavanie, zahŕňajú všetko čo o výžive potrebuje klient vediet: príprava stravy, kombinácie, zoznam vhodných a nevhodných surovín, strava a šport, hmotnostný jedálniček s mnohými variantami jedál.
Prečo je práve Petrine výživové poradenstvo tak obľúbené?
Jedálničky sú bez počítania kalórii, bez zdĺhavého varenia a hlavne z bežných potravín.
PRVÝ KROK? VSTUPNÁ KONZULTÁCIA.
N

vyplníme nutričný dotazník, na základe ktorého zistíme Vaše ciele, stravovacie zvyklosti, rodinnú anamnézu.

 
N

nasleduje diagnostika zloženia tela prístrojom InBody (zistíme Váš vnútorný a celkový tuk, Váš bazálny metabolizmus, hustotu kostí (ukazovateľ osteoporózy), nadmerné zavodnenia tela, percento svalstva a tuku v jednotlivých častiach tela…).

 
N

navrhneme Vám postup riešenia Vašich cieľov.

 
Share This